Fiat markalı otomobiller için şase numarası ile yedek parça sorgulama

Fiat şase numarası ile yedek parça sorgulama

Marka   : Fiat

Menşei : İtalya

Kurucu : Giovanni Agnelli (1899)

   Fiat otomobil markası 1899 yılında Giovanni Agnelli Tarafından Torino`da kurulmuştur. Fabbrica Italiana Automobili Torino adının baş harflerinden oluşur. Bünyesinde barındırdığı markalar Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Jeep, Iveco, Lancia, Maserati, Ferrarive Yamaha nın sahibidir. Dünyanın önde gelen otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır.

Şase numarası nedir nerde bulunur :

   Şase numarası aracınızın kimliğidir. Bu kimlik sayesinde araç bilgilerini servis programından sorgulama yapıp , izin verilen ölçüde bilgiyi elde edebilmekteyiz.

   Şase numarası aracınızın ön camında yada ön sol kapı içinde yer alır, Bunun dışında şase numarasına ruhsatınızdan yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

Fiat markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgulama

Fiat markalı otomobiller için geliştirilen fiat şase ile yedek parça sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı garantili ve en ucuz şekilde sipariş edebilirsiniz.

   Şase no sorgulamasında kullanılabilen fiat modelleri : fiat 500 , Albea, Bravo, Brava, Coupe, Croma, Doblo, Ducato, Fiorino, Idea, Linea, Grande Punto, Marea, Palio, Panda, Punto, Quba, Sduco, Sedici, Stilo, Tempra, Tipo, Uno olarak sıralanmıştır.

Sistem tarafından fiat yedek parça şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasında hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresinden sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz.

En ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilrsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.