Subaru otomobiller için şase numarasıyla yedek parça sorgulama

Subaru otomobiller için şase numarasıyla yedek parça sorgulama

Marka : Subaru  Menşei Japonya Kuruluş yılı: 1953

Subaru otomobil üreticisi 1953 yılında Japonya’da Fuji Heavy Industries tarafından kurulmuştur.Subaru amblemi japon 6 üretici firmayı ifade eden 6 yıldız ile temsil edilir.Fuji Heavy Industries’in %15 i  Toyota grubuna aittir.

Şase no (vin) nedir ? Otomobillerde nerede bulunur ? :

Şase numarası VIN yani Vehicle Information Number olarak geçen Şase numarası aracınızın kimlik numarasıdır. Şase numarası ile otomobilinizin bilgilerini ve özelliklerini servis programından ücretsiz sorgulayıp , bize izin verildiği oranda bilgiye ulaşabilmekteyiz. Bu sayede sipariş ettiğiniz subaru yedek parçalar aracınıza %100 uyumluluğu kontrol edebiliyoruz. Bunun dışında Şase no ile adres bilgisine , araç plakasına, eski sahiplerine , kesilen cezalara yada serviste geçirdiği işlemlere erişemiyoruz.Bu sayede şase no sisteme girerken yada sinsed oto ya paylaşırken kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Şase numarası nerede bulunur ? Şase numarası ön sol kapı direğinde yada otomobilinizin ön camının sol altında , motor kaputunun sol üst kısmında , ön teker çamurluğunun şase ile birleşen yerinde yada ön kaputun ön ucunda yer alır bunun dışında şase numarasına Tüvtürk’ün muayene evraklarından , ruhsatınızdan , noter devir evraklarından yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

subaru markalı otomobiller için şase no ile ucuz yedek parça sorgulama

subaru markasının binek , SUV ve ticari araçları için geliştirilen subaru şase no ile yedek parça bedava sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı orjinal , garantili ve en ucuz şekilde online sipariş edebilirsiniz.

Şase no sorgulamasında kullanılabilen subaru modelleri :Impreza , Legacy , Forester , Outback , WRX STI , Tribe , Vivio , Justy , XV , BRZ , Levorg olarak sıralanmıştır. Sistem tarafından subaru yedek parça fiyatları şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasını yazarken hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. Fiyatların oluşması birkaç dakikalık kısa bir bekleme süresi gerektirir bundan sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz. Yedek parça siteleri arasında en ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve ucuz yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Sağ alt köşedeki canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.