nissan otomobilleri için şase numarasından yedek parça sorgulama sistemi

nissan için şase numrası ile yedek parça sorgulama sistemi

Marka : nissan Menşei Japonya Kuruluş yılı: 1933 Kurucu : Iwasaki Yataro

Nissan yani Nissan Jidōsha Kabushiki Gaisha otomobil üreticisi 1933 yılında Japonya’nın Yokohama kentinde Kenjiro Den , Rokuro Aoyama , Meitaro Takeuchi , Yoshisuke Aikawa tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Japonya’nın en büyük otomobil markaları arasında yer almaktadır. Japonya’nın teknolojik olarak gelişmesinde büyük rol oynamıştır.Otomobil üretiminin dışında elektrik ve elektronik , banka ve imalat işleri ile uğraşmaktadır.Japonya’nın GSMH rakamlarına büyük katkı sağlamaktadır.

Şase no (vin) nedir ? Otomobillerde nerede bulunur ? :

Şase numarası ingilizcesi VIN yani Vehicle Information Number olarak geçen Şase numarası otomobilinizin kimliğidir. Şase numrası ile otomobilinizin bilgilerini ve özelliklerini servis programından sorgulayıp , bize izin verildiği kadar bilgiye ulaşabilmekteyiz. Bu sayede sipariş ettiğiniz oto yedek parçalar aracınıza %100 uyumluluğu kontrol edebiliyoruz. Bunun dışında Şase no ile adres bilgisine , araç plakasına, eski sahiplerine , kesilen cezalara yada serviste geçirdiği işlemlere erişemiyoruz.Bu sayede şase no sisteme girerken yada sinsed oto ya paylaşırken kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Şase numarası nerede bulunur ? Şase numarası ön sol kapı direğinde yada otomobilinizin ön camının sol altında yada motor kaputunun sol üst kısmında yer alır bunun dışında şase numarasına Tüvtürk’ün muayene evraklarından , ruhsatınızdan , noter devir evraklarından yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

nissan markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgulama

nissan markasının binek , SUV ve ticari araçları için geliştirilen nissan şase no ile yedek parça sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı orjinal , garantili ve en ucuz şekilde online sipariş edebilirsiniz.

Şase no sorgulamasında kullanılabilen nissan modelleri : 100 NX , 200 SX , 300 ZX , 350 Z , 370 Z , ALMERA , BLUEBIRD , CUBE , GT-R , INTERSTAR , JUKE , KUBISTAR , LEAF , MICRA , MAXIMA , MURANO , NAVARA , NOTE , PATHFINDER , PIXO , PRIMERA , QASHAI , SUNNY , TERRANO , VANETTE , X-TRAIL olarak sıralanmıştır. Sistem tarafından nissan yedek parça fiyatları şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasını yazarken hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. Fiyatların oluşması birkaç dakikalık kısa bir bekleme süresi gerektirir bundan sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz. Yedek parça siteleri arasında en ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve ucuz yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Sağ alt köşedeki canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.