Jaguar için şase numarasından yedek parça sorgulama

Jaguar için şase numarasından yedek parça sorgulama

Marka : Jaguar   Menşei Birleşik Krallık   Kuruluş yılı: 1945 Kurucu : Sir William Lyons William Walmsley

Jaguar otomobil markası 1945 yılında Birleşik Krallık `da Sir William Lyons William Walmsley tarafından kurulmuştur.Dünyanın büyük otomobil markaları arasında yer almaktadır. 1990 yılında Ford`a satılan Jaguar, 2008 yılında tekrar el değiştirerek Hindistan menşeili Tata firmasına satılmıştır.Jaguar markasının en rahbet gören modeli E-Type dir.

Şase numarası nedir nerde bulunur :

Şase numarası aracınızın kimlik numarasıdır. Bu kimlik numarası ile araç bilgilerini servis programından sorgulayıp , bize izin verilen kadar bilgiye ulaşabilmekteyiz. Bu sayede sipariş ettiğiniz oto yedek parçalar aracınıza %100 uyumlu olmaktadır.Şase no otomobilinizin ön camının sol altında yada ön sol kapı direğinde yada motor kaputunun sağ üst kısmında yer alır bunun dışında şase numarasına ruhsatınızdan , noter devir evraklarından yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

Jaguar markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgulama

Jaguar otomobiller için geliştirilen Jaguar şase ile yedek parça sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı orjinal , garantili ve en ucuz şekilde sipariş edebilirsiniz.

Şase no sorgulamasında kullanılabilen Jaguar modelleri : Jaguar XK Jaguar XE Jaguar XJR Jaguar XF Jaguar S-TYPE Jaguar X-TYPE Jaguar F-PACE Jaguar XF-R olarak sıralanmıştır. Sistem tarafından Jaguar yedek parça şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasını yazarken hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresinden sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz. Yedek parça siteleri arasında en ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.