kia marka araçlar için şase numarasından parça sorgulama

kia marka için şase numarasından yedek parça sorgulama sistemi

Marka : kia Menşei Güney kore Kuruluş yılı: 1944

kia otomobil üreticisi 1944  yılında Güney kore’nin Seul kentinde kurulmuştur. Kia markası Chrysler otomotiv grubuna aittir.Dünyanın büyük otomobil markaları arasında yer almaktadır.Kia Kore ülkesinin bisiklet ve otomobil üreten ilk markasıdır. Güney kore’nin teknolojik olarak gelişmesinde büyük rol oynamıştır. Okumaya devam et “kia marka araçlar için şase numarasından parça sorgulama”

jeep için şase numarasından yedek parça sorgulama

jeep için şase numarasından yedek parça sorgulama

Marka : jeep Menşei ABD Kuruluş yılı: 1941

jeep otomobil üreticisi 1941 yılında Ülke ABD’nin Toledo – Ohio kentinde kurulmuştur. Jeep markası Chrysler otomotiv grubuna aittir.Dünyanın büyük otomobil markaları arasında yer almaktadır. 1938 yılında ABD ordusu kullanışlı araç arayışına girişti ve bir yarışma düzenledi. Bu yarışmanın sonucuda Willy-Overland yarışmayı kazandı ve bir süre sonra araç üzerinde bazı değişiklikler yapılarak sivil halkın kullanımına sunuldu ve Jeep bu şekilde doğmuş oldu. Okumaya devam et “jeep için şase numarasından yedek parça sorgulama”

Jaguar için şase numarasından yedek parça sorgulama

Jaguar için şase numarasından yedek parça sorgulama

Marka : Jaguar   Menşei Birleşik Krallık   Kuruluş yılı: 1945 Kurucu : Sir William Lyons William Walmsley

Jaguar otomobil markası 1945 yılında Birleşik Krallık `da Sir William Lyons William Walmsley tarafından kurulmuştur.Dünyanın büyük otomobil markaları arasında yer almaktadır. 1990 yılında Ford`a satılan Jaguar, 2008 yılında tekrar el değiştirerek Hindistan menşeili Tata firmasına satılmıştır.Jaguar markasının en rahbet gören modeli E-Type dir. Okumaya devam et “Jaguar için şase numarasından yedek parça sorgulama”

Isuzu şase numarasıdan parça arama

Isuzu şase numarası ile yedek parça arama

Marka : isuzu Menşei Japonya Kuruluş yılı: 1937

isuzu otomobil markası 1937 yılındaJaponya `da kurulmuştur.Kuruluşunda binek araçta üretmekteydi. Dünyanın büyük otomobil markaları arasında yer alıyor. Kamyon ve minübüs ağırlıklı olarak faaliyet göstermektedir. 1981 Anadolu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak isuzu ortaklığı ile kurulmuştur. Okumaya devam et “Isuzu şase numarasıdan parça arama”

Hyundai şase numarasıdan parça sorgulama

Hyundai şase no ile parça sorgulama sistemi

Marka : Hyundai Güney Kore : Japon Kurucu : Chung Ju-yung (1947)

Hyundai otomobil markası 1947 yılında Chung Ju-yung tarafından Güney Kore`de kurulmuştur.Faaliyet alanları arasında inşaat, otomobil, gemi yapımı, elektronik, lojistik yer almaktadır. Dünyanın önde gelen otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır. 1998 yılında Kia oromotivi satın alarak otomotiv pazarını genişletmiştir. Okumaya devam et “Hyundai şase numarasıdan parça sorgulama”

Honda şase numarasıdan parça sorgulama

Honda şase no ile parça sorgulama sistemi

Marka   : Honda Menşei : Japon Kurucu : Soichiro Honda (1948)

Honda otomobil markası 1948 yılında Soichiro Honda tarafından Japonya`da kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı markalar Acura ve Everus dur. Dünyanın ileri gelen otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır. Otomobil dışında Motosiklet , Scooter , Elektrik Jeneratörleri  , Su pompaları , Çim ve Bahçe Ekipmanları , Jet Motorları , İnce film , güneş pili de üretimi yapmaktadır. Dünyanın en büyük motorsiklet üreticisi Honda dır. Okumaya devam et “Honda şase numarasıdan parça sorgulama”

Ford şase numarası ile yedek parça sorgulama sistemi

Ford şase numarası ile yedek parça sorgulama sistemi

Marka   : Ford Menşei : ABD Kurucu : Henry Ford (1903)

Ford otomobil markası 1903 yılındaHenry Ford tarafından Michigan`da kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı markalar Aston Martin, Lincoln ve Mercury dir. Dünyanın önde gelen otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır. Türkiyedeki ortağı olan Otosan A.Ş. , 3 Ekim 1997 tarihinde imzalanan anlaşma ile Ford ve Otosan hisselerini eşitledi ve böylece şirket yeni ismiyle Ford Otosan ortaya çıkmış oldu.

Şase numarası nedir nerde bulunur :

Şase numarası aracınızın kimliği gibidir. Bu kimlik sayesinde araç bilgilerini servis programından sorgulayıp , izin verilen ölçüde bilgiyi elde edebilmekteyiz. Şase numarası aracınızın ön camında yada ön sol kapı içinde yer alır, Bunun dışında şase numarasına ruhsatınızdan yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz. Okumaya devam et “Ford şase numarası ile yedek parça sorgulama sistemi”

Fiat markalı otomobiller için şase numarası ile yedek parça sorgulama

Fiat şase numarası ile yedek parça sorgulama

Marka   : Fiat

Menşei : İtalya

Kurucu : Giovanni Agnelli (1899)

   Fiat otomobil markası 1899 yılında Giovanni Agnelli Tarafından Torino`da kurulmuştur. Fabbrica Italiana Automobili Torino adının baş harflerinden oluşur. Bünyesinde barındırdığı markalar Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Jeep, Iveco, Lancia, Maserati, Ferrarive Yamaha nın sahibidir. Dünyanın önde gelen otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır.

Şase numarası nedir nerde bulunur :

   Şase numarası aracınızın kimliğidir. Bu kimlik sayesinde araç bilgilerini servis programından sorgulama yapıp , izin verilen ölçüde bilgiyi elde edebilmekteyiz.

   Şase numarası aracınızın ön camında yada ön sol kapı içinde yer alır, Bunun dışında şase numarasına ruhsatınızdan yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et “Fiat markalı otomobiller için şase numarası ile yedek parça sorgulama”