Ford şase numarası ile yedek parça sorgulama sistemi

Ford şase numarası ile yedek parça sorgulama sistemi

Marka   : Ford Menşei : ABD Kurucu : Henry Ford (1903)

Ford otomobil markası 1903 yılındaHenry Ford tarafından Michigan`da kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı markalar Aston Martin, Lincoln ve Mercury dir. Dünyanın önde gelen otomobil ve endüstriyel grupları arasında yer alır. Türkiyedeki ortağı olan Otosan A.Ş. , 3 Ekim 1997 tarihinde imzalanan anlaşma ile Ford ve Otosan hisselerini eşitledi ve böylece şirket yeni ismiyle Ford Otosan ortaya çıkmış oldu.

Şase numarası nedir nerde bulunur :

Şase numarası aracınızın kimliği gibidir. Bu kimlik sayesinde araç bilgilerini servis programından sorgulayıp , izin verilen ölçüde bilgiyi elde edebilmekteyiz. Şase numarası aracınızın ön camında yada ön sol kapı içinde yer alır, Bunun dışında şase numarasına ruhsatınızdan yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

Ford markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgulama

Ford markalı otomobiller için geliştirilen ford şase ile yedek parça sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı garantili ve en ucuz şekilde sipariş edebilirsiniz.

Şase no sorgulamasında kullanılabilen ford modelleri : Binek Araçlar Ford Ka Ford Fiesta Ford Fusion Ford Focus Ford Focus CC Ford Mondeo Ford Taurus Ford Five Hundred Ford Freestar Ford Edge Ford C-MAX Ford S-MAX Ford Galaxy Ford Focus RS Ford Focus ST Ford Thunderbird Ford Falcon Ford Crown Victoria Ford GT Ford GT40 Ford Escort Spor Araçlar Ford GT40 Ford GT Ford Mustang Ticari Araçlar Ford Transit Ford Transit Connect Ford Tourneo Connect Ford Tourneo Courier Ford Transit Connect Electric Ford Ranger Ford E-Series Ford F-Series Super Duty Ford Cargo Arazi Araçları Ford Kuga Ford Explorer Ford Explorer Sport Trac Ford Escape Ford Expedition olarak sıralanmıştır. Sistem tarafından ford yedek parça şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasında hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresinden sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz. En ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilrsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.