Dacia marka araçlar için şaseden yedek parça sorgulama sistemi

Dacia şase numarasından parça sorgulama programı

Dacia şase no sorgulama sistemi

Dacia marka araçlarınız için geliştirilmiş dacia şase no ile parça sorgulama sistemine linkten ulaşabilirsiniz.

Dacia üreticisi hakkında kısa bilgi

Romanya parlamentosu emri ile, 1966 yılında  açılan ihale sonucunda kurulmuş olan ve  adını Romanya topraklarının eski adı olan Daçya’dan alan otomobil üreticisidir. 1999 yılında Renault bünyesine geçmiştir. Renault’nun Romanya’daki markası Daciadır.

Dacia Peugeotun eski bir modeli olan 309’dan esinlenerek geliştirdiği Solenza modeliyle Romanya’da önemli satış rakamlarına ulaştı.  Süper Nova’nın iyileştirilmiş versiyonu olan Solenza ,1999 yılında Dacia’yı dünya arkası yapma yolunda büyük öneme sahip oldu.

Şase numarası (vin) nedir ? Otomobillerde nerede bulunur ? :

Şase numarası VIN yani Vehicle Information Number aracın kimlik numarasıdır. Şase numarası ile otomobilinizin özelliklerini servis programından ücretsiz sorgulayıp , bize izin verildiği kadar bilgiye ulaşabilmekteyiz. Bu sayede sipariş ettiğiniz yedek parçalar aracınıza %100 uyumluluğu garanti altına almış olunur. Bunun dışında Şase numarası ile yanlızca fabrika çıkışı bilgilerine bakılabilmektedir.Adres bilgisine , araç plakasına, eski sahiplerine , kesilen trafik cezalarına yada serviste geçirdiği işlemlere bakamıyoruz.Bu sayede şase noyu sisteme girerken yada sinsed oto ya paylaşırken kendinizi rahat hissedebilirsiniz.Sonuç olarak çoğumuzun otomobilinin ön camında şase numarası yazmaktadır.

Şase numarası nerede bulunur ?

Şase numarası ön sol kapının direğinde yada otomobilinizin ön camının sol alt köşesinde yada motor kaputunun sol üst kısmında veya ön teker çamurluğunun şase ile birleşen yerinde yada ön kaputun ön ucunda yer alabilir bunun dışında şase numarasına Tüvtürk’ün muayene evraklarından , otomobilinizin ruhsatından, noter devir evraklarından yada sigorta poliçenizden de ulaşabilirsiniz.

Dacia markalı otomobiller için şase no ile ucuz yedek parça sorgulama

Dacia markasının binek , SUV ve ticari araçları için geliştirilen Dacia şase no ile yedek parça bedava sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı orjinal , garantili ve en ucuz şekilde online sipariş edebilirsiniz.

“Dacia marka araçlar için şaseden yedek parça sorgulama sistemi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.