Volvo şase numarasıyla yedek parça sorgulama

Volvo şase numarasıyla yedek parça sorgulama sistemi

Marka : Volvo Menşei İsveç Kuruluş yılı: 1927 Kurucu : Assar Gabrielsson ve Gustav Larson

Latince dilinde “Yuvarlanıyorum” anlamına gelen Volvo, otomobil üreticisi 1927 yılında İsveç’te Assar Gabrielsson ve Gustav Larson tarafından kurulmuştur.Volvo amblemindeki ok ve demir sağlamlığı ifade eder.Volvo otomobil üretmenin dışında TIR, otobüs, iş makinesi ve çeşitli motorlar üretimi yapan İsveç firmasıdır. Volvo Cars 1999 yılında Ford Motor Company’ye satılmıştır.Ford Motor Company’de Volvo markasını 2010 yılında Çin’li Geely’ye satmıştır. Volvo Cars sadece binek araba ve SUV üreten bir markadır. Bunun yanında Volvo Group ise uçak üretiminden finans sektörüne kadar çok geniş faaliyet yelpazesine sahiptir.

Şase numarası (vin) nedir ? Otomobillerde nerede bulunur ?

Şase numarası VIN yani Vehicle Information Number olarak geçen Şase no otomobilinizin kimlik numarasıdır. Vin ile otomobilinizin bilgilerini ve özelliklerini çeşitli servis programından sorgulayıp , bize izin verildiği oranda bilgiye ulaşabilmekteyiz. Bu sayede sipariş ettiğiniz volvo yedek parçalar aracınıza %100 uyumluluğu kontrol edilmenin dışında Şase sorgulaması ile adres bilgisine , araç plakasına, eski sahiplerine , kesilen cezalara yada serviste geçirdiği işlemlere erişemiyoruz.Bu sayede şase numarası sisteme girerken yada sinsed oto ya paylaşırken kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Seri 1 adıyla tanınan ilk Volvo kamyonu 1928’de üretildi. Volvo’nun ilk otobüsü, B1, 1934’te piyasaya çıktı. Volvo 1940’lardan sonra uçak motorları üretimine de başladı. Volvo otomobilleri kurulduğundan bu yana sağlamlıkları ve güvenilirlikleriyle pazarlanmıştır.3 noktalı emniyet kemeri , silecek , çocuk emniyet kilidi , City saffety yani şehir içinde ani trafik durması acil freni gibibir çok güvenlik sistemini geliştiren markadır.

Şase numarası nerede bulunur ? Şase numarası ön sol kapı direğinde yada otomobilinizin ön camının sol altında , motor kaputunun sol üst kısmında , ön teker çamurluğunun şase ile birleşen yerinde yada ön kaputun ön ucunda yer alır bunun dışında şase numarasına Tüvtürk’ün muayene evraklarından , ruhsatınızdan , noter devir evraklarından yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

volvo markalı otomobiller için şase no ile ucuz yedek parça sorgulama

volvo markasının binek , SUV ve ticari araçları için geliştirilen volvo şase no ile yedek parça bedava sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı orjinal , garantili ve en ucuz şekilde online sipariş edebilirsiniz.

Şase no sorgulamasında kullanılabilen volvo modelleri :Volvo 850 , Volvo 940 , Volvo 960 , Volvo C30 , Volvo C70 , Volvo C40 , Volvo S60 , Volvo S80 , Volvo 90 , Volvo V40 , Volvo V50 , Volvo V60 , Volvo V60 , Volvo 70, Volvo 90 , Volvo XC60 , Volvo XC70 , Volvo XC90 olarak sıralanmıştır. Sistem tarafından volvo yedek parça fiyatları şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasını yazarken hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. Fiyatların oluşması birkaç dakikalık kısa bir bekleme süresi gerektirir bundan sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz. Yedek parça siteleri arasında en ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve ucuz yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Sağ alt köşedeki canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.