Ssangyong için şase no ile ücretsiz yedek parça sorgulama

Ssangyong marka otomobiller için şase no ile ücretsiz yedek parça sorgulama sistemi

Marka : Ssangyong Menşei G.Kore Kuruluş yılı: 1954

Ssangyong otomobil üreticisi 1954 yılında Güney Kore’de kurulmuştur.Kore dilinde SsangYong ikiz ejder anlamındadır. Çelik ve otomotiv işleri ile uğraşmaktadır.Kore’nin teknolojik olarak gelişmesinde büyük rol oynamıştır.Otomotiv üretmeye 1954 yılında İngiltereden gelen parça parça Jeep kitlerinin montajını yaparak başlamıştır. Şubat 2011 de SsangYong şirketi Hint Mahindra tarafından %70 oranında satın alındı. 

Şase no (vin) nedir ? Otomobillerde nerede bulunur ? :

Şase numarası VIN yani Vehicle Information Number olarak geçen Şase numarası aracınızın kimlik numarasıdır. Şase numarası ile otomobilinizin bilgilerini ve özelliklerini servis programından ücretsiz sorgulayıp , bize izin verildiği oranda bilgiye ulaşabilmekteyiz. Bu sayede sipariş ettiğiniz ssangyong yedek parçalar aracınıza %100 uyumluluğu kontrol edebiliyoruz. Bunun dışında Şase no ile adres bilgisine , araç plakasına, eski sahiplerine , kesilen cezalara yada serviste geçirdiği işlemlere erişemiyoruz.Bu sayede şase no sisteme girerken yada sinsed oto ya paylaşırken kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Şase numarası nerede bulunur ? Şase numarası ön sol kapı direğinde yada otomobilinizin ön camının sol altında , motor kaputunun sol üst kısmında , ön teker çamurluğunun şase ile birleşen yerinde yada ön kaputun ön ucunda yer alır bunun dışında şase numarasına Tüvtürk’ün muayene evraklarından , ruhsatınızdan , noter devir evraklarından yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

Ssangyong markalı otomobiller için şase no ile ucuz yedek parça sorgulama

Ssangyong markasının binek , SUV ve ticari araçları için geliştirilen Ssangyong şase no ile yedek parça bedava sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı orjinal , garantili ve en ucuz şekilde online sipariş edebilirsiniz.

Şase no sorgulamasında kullanılabilen ssangyong modelleri :SsangYong C200 (Concept) , SsangYong Actyon , SsangYong Actyon Sports , SsangYong Chairman , SsangYong Istana , SsangYong Kyron , SsangYong Musso , SsangYong Musso Sports , SsangYong Rexton , SsangYong Rodius , SsangYong SY Truck , SsangYong Transstar , SsangYong Korando , SsangYong Korando Sports , SsangYong Tivoli , SsangYong Tivoli XLV , SsangYong Tivoli Platinum olarak sıralanmıştır. Sistem tarafından Ssangyong yedek parça fiyatları şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasını yazarken hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. Fiyatların oluşması birkaç dakikalık kısa bir bekleme süresi gerektirir bundan sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz. Yedek parça siteleri arasında en ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve ucuz yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Sağ alt köşedeki canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.