Lancia otomobilleri için şase numarasından parça sorgulama sistemi

Lancia otomobilleri için şase numarasından parça sorgulama sistemi

Marka : Lancia Menşei İtalya Kuruluş yılı: 1906 Kurucu : Vincenzo Lancia

Lancia otomobil üreticisi 1906 yılında İtalya’nın Torino kentinde Vincenzo Lancia kurulmuştur. Lancia markası Fiat otomotiv grubuna aittir.Dünyanın büyük otomobil markaları arasında yer almaktadır. İtalya’nın teknolojik olarak gelişmesinde büyük rol oynamıştır.

Şase numarası nedir ? Otomobillerde nerede bulunur ? :

İnternasyonel adı VIN yani Vehicle Information Number olarak geçen Şase numarası otomobilinizin kimlik numarasıdır. Şase numarası vasıtasıyla otomobilinizin bilgilerini ve özelliklerini servis programından sorgulayıp , bize izin verildiği oranda bilgiye ulaşabilmekteyiz. Bu sayede sipariş ettiğiniz oto yedek parçalar aracınıza %100 uyumlu mu değil mi diye kontrol edebiliyoruz. Bunun dışında Şase no ile adres bilgisine , araç plakasına, eski sahiplerine yada serviste geçirdiği işlemlere bakamıyoruz.Bu sayede şase no sisteme girerken yada sinsed oto ya paylaşırken kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Şase numarası nerede bulunur sorusuna gelince Şase numarası ön sol kapı direğinde yada otomobilinizin ön camının sol altında yada motor kaputunun sol üst kısmında yer alır bunun dışında şase numarasına Tüvtürk’ün muayene evraklarından , ruhsatınızdan , noter devir evraklarından yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

Lancia markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgulama

lancia markasının binek , SUV ve ticari araçları için geliştirilen lancia şase no ile yedek parça sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı orjinal , garantili ve en ucuz şekilde online sipariş edebilirsiniz.

Şase no sorgulamasında kullanılabilen lancia modelleri : Lancia Dedra , Delta , Flavia , Kappa , Lybra , Musa , Phedra , Thesis , Thema , Voyager , Ypsilon , Zeta olarak sıralanmıştır. Sistem tarafından lancia yedek parça fiyatları şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasını yazarken hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. Fiyatların oluşması 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresi gerektirir bundan sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz. Yedek parça siteleri arasında en ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve ucuz yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.