jeep için şase numarasından yedek parça sorgulama

jeep için şase numarasından yedek parça sorgulama

Marka : jeep Menşei ABD Kuruluş yılı: 1941

jeep otomobil üreticisi 1941 yılında Ülke ABD’nin Toledo – Ohio kentinde kurulmuştur. Jeep markası Chrysler otomotiv grubuna aittir.Dünyanın büyük otomobil markaları arasında yer almaktadır. 1938 yılında ABD ordusu kullanışlı araç arayışına girişti ve bir yarışma düzenledi. Bu yarışmanın sonucuda Willy-Overland yarışmayı kazandı ve bir süre sonra araç üzerinde bazı değişiklikler yapılarak sivil halkın kullanımına sunuldu ve Jeep bu şekilde doğmuş oldu.

Şase numarası nedir nerde bulunur :

Şase no otomobilinizin kimlik numarasıdır. Bu kimlik numarası ile otomobil  bilgilerini servis programından sorgulayıp , bize izin verilen oranda bilgiye ulaşabilmekteyiz. Bu sayede sipariş ettiğiniz oto yedek parçalar aracınıza %100 uyumluluğu kontrol ediliyor.Şase no otomobilinizin ön camının sol altında yada ön sol kapı direğinde yada motor kaputunun sağ üst kısmında yer alır bunun dışında şase numarasına ruhsatınızdan , noter devir evraklarından yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

jeep markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgulama

jeep otomobiller için geliştirilen jeep şase no ile yedek parça sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı orjinal , garantili ve en ucuz şekilde sipariş edebilirsiniz.

Şase no sorgulamasında kullanılabilen jeep modelleri : CJ-1A CJ-2 CJ-3 CJ-5 CJ-6 CJ-7 CJ-8 CJ-10 Willys Cherokee Cherokee’den türetilen Comanche pick up Grand Cherokee Commander Wrangler olarak sıralanmıştır. Sistem tarafından jeep yedek parça fiyatları şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasını yazarken hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresinden sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz. Yedek parça siteleri arasında en ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve ucuz yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.