Isuzu şase numarasıdan parça arama

Isuzu şase numarası ile yedek parça arama

Marka : isuzu Menşei Japonya Kuruluş yılı: 1937

isuzu otomobil markası 1937 yılındaJaponya `da kurulmuştur.Kuruluşunda binek araçta üretmekteydi. Dünyanın büyük otomobil markaları arasında yer alıyor. Kamyon ve minübüs ağırlıklı olarak faaliyet göstermektedir. 1981 Anadolu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak isuzu ortaklığı ile kurulmuştur.

Şase numarası nedir nerde bulunur :

Şase no aracınızın kimlik numarasıdır. Bu kimlik ile araç bilgilerini servis programından sorgulayıp , bize izin verilen ölçüde bilgiyi elde edebilmekteyiz. Bu sayede sipariş ettiğiniz yedek parçalar aracınıza %100 uyumlu olmaktadır.Şase no aracınızın ön camında yada ön sol kapı içinde yada motorkaputunun içinde yer alır bunun dışında şase numarasına ruhsatınızdan yada sigorta poliçenizden ulaşabilirsiniz.

isuzu markalı otomobiller için şase no ile yedek parça sorgulama

isuzu otomobiller için geliştirilen isuzu şase ile yedek parça sorgulama bölümünde aracınızın 17 haneli şase numarasını yazarak en uygun fiyatlı orjinal , garantili ve en ucuz şekilde sipariş edebilirsiniz.

Şase no sorgulamasında kullanılabilen isuzu modelleri : kamyonet otobüs pickup  olarak sıralanmıştır. Sistem tarafından isuzu yedek parça şase numaranızın doğru okunabilmesi için şase numarasını yazarken hata yapılmamalı ve 17 haneli numaranın doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. 2-3 dakikalık kısa bir bekleme süresinden sonra en ucuz yedek parçaları ve orjinal yedek parçaları sitemizden sipariş edebileceksiniz. En ucuz fiyatlar , garantili yedek parça ve yedek parça fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.